החזון שלנו

בית אבות נווה אורנים גדרה הוא בית לדיירים תשושים, סיעודיים ותשושי נפש, שחרט על דיגלו לאפשר לבני הגיל השלישי לחיות את חייהם בכבוד תוך שמירה על פרטיותם, זכויותיהם ומתן איכות חיים מרבית.

בית האבות הוא ארגון ותיק ומקצועי. מאחוריו עשייה רבה וענפה, והצוות בו ותיק ומסור, עובר הכשרות ולומד כל העת. הבית וכל עובדיו מחויבים לטיפול איכותי בקשישים, שמירה על כבוד המטופלים והמטפלים, יחס מכבד בין אנשי הצוות, תמיכה הדדית באנשי הצוות וליחס חם למשפחות.

טובת הדיירים היא הדבר החשוב ביותר בבית האבות, ומתוך כך אנו פועלים לרווחת צוות המטפלים והעובדים שלנו. אנו מאמינים שעובד מרוצה הוא עובד טוב, ומבינים את משמעותו של המשאב האנושי ככוח מניע. העובדים חשובים לנו ואנו פועלים כל העת למען רווחתם ושביעות רצונם. נעשות פעולות יזומות להעלאת המוטיבציה ולחיזוק הקשר בין העובד למקום, ימי כיף, ערבי גיבוש, נופשונים ובחירת "עובד מצטיין" פעמיים בשנה.

רוב צוות העובדים ותיק מאוד ומרגיש כמשפחה אחת גדולה. התוצאות ניכרות בשטח: הדיירים נהנים מאווירה של בית המעניק תחושת ביטחון, חום, קשב, דאגה לשעות הפנאי ואהבה.

אנו מחויבים:

הכירו את צוות ההנהלה של נווה אורנים

עברו או לחצו על תמונות הצוות לפרטים

נסטיה קינל, מנהלת נווה אורנים. בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית. בעלת ניסיון ניהולי של כ-13 שנים בתחום הגיל השלישי. "טובתם של הדיירים עומדת לנגד עיני, ולכן אני דואגת גם לרווחה הנפשית ולכוחותיהם של המטפלים בבית".

נסטיה קינל

מנהלת בית האבות

ד"ר משה גייצין, מנהל רפואי. רופא מומחה לגריאטריה בעל ניסיון של כ-30 שנים בקהילה ובמסגרת אשפוזית. בעל תואר שני בגרונטולוגיה ומנהל רפואי בנווה אורנים מזה 20 שנים. "לא די להוסיף שנים לחיים, חשוב להוסיף חיים לשנים; ולבחור בחוכמה את מה שנכון לכל אדם תוך צמצום תחושת הסבל והכאב".    

ד"ר משה גייצין

מנהל רפואי

ג'וני עבו, מנהל הסיעוד. אח מוסמך בעל תואר ראשון במדעי התנהגות ופסיכולוגיה ותואר שני בגרונטולוגיה. בעל ניסיון טיפולי וניהולי בכל סוגי המחלקות בפיקוח משרד הבריאות והרווחה. "מאמין שמתפקידי להוביל את הצוות הסיעודי, לתת טיפול רגיש ומכבד לכל דיירי הבית ולהיות שם ולצידם בשטח כדי לתמוך ולעזור".

ג'וני עבו

מנהל הסיעוד

שאדי נמוז, מנהל שירות פיזיותרפיה. בעל ניסיון של כ-14 שנים בגיל השלישי במוסדות. "יש לי הבנה רחבה על אופן התנועה של הגוף. דרך הבנה זו אני מטפל בבעיות התפקודיות של הדייר, כשהרצון למניעת הסבל תמיד לנגד עיניי".  

שאדי נמוז

מנהל שירות הפיזיותרפיה

חסן עוודה, מנהל שירותי ריפוי בעיסוק. בעל תואר ראשון בריפוי בעיסוק, מתמחה בשיקום גריאטרי, שיקום נוירולוגי (נוירואיפרה) ושיקום אורטופדי. בעל תואר שני בגרונטולוגיה וניהול שירותי זיקנה. "מאמין כי תעסוקה מתאימה מעניקה משמעות ומשמעות בגיל השלישי מביאה בריאות, שמחה וחיים".

חסן עוודה

מנהל שירות ריפוי בעיסוק

אודיה אמר-מזרחי, קלינאית תקשורת. בעלת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת ונמצאת במהלך לימודי תואר שני בהתפתחות הילד. בעלת ניסיון של כ-10 שנים בתחום הגיל השלישי. "העבודה שלי מקיפה חלקים רבים בחיי המטופל וכוללת אכילה, בליעה, שמיעה, תקשורת ושפה. כלל התחומים מתחברים יחדיו לשמירה על בריאות המטופלים ולשיפור איכות חייהם".

אודיה אמר-מזרחי

מנהלת תחום קלינאות תקשורת

עדי שלו, דיאטנית קלינית. בעלת תואר שני בגרונטולוגיה והתמחות בתזונת קשישים. מעל 18 שנה בתחום התזונה וכ-16 שנות ותק בנווה אורנים. "רואה את חשיבות המזון ותרומתו לנשמה ולאיכות חיי הקשיש".

עדי שלו

מנהלת תחום תזונה

ישראל אלפסי, מנהל שירות סוציאלי. בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית. קצין בריאות הנפש בשגרה ובחירום. בעל ניסיון של כ-12 שנים בתחום הגיל השלישי. "צוות העובדים הסוציאליים פועל על מנת לממש את זכויות הדיירים ולאפשר חיים מתוך בחירה, עצמאות וכבוד לאורך החיים אצלנו, לצד מתן תחושת בית וחיי חברה אופטימליים".    

ישראל אלפסי

מנהל שירות סוציאלי

השירותים שלנו

ריפוי בעיסוק ותעסוקה

פיזיותרפיה

קלינאות תקשורת

תזונה קלינית

שירות סוציאלי

שירותי רפואה וסיעוד