בית אבות בגדרה

בית אבות בגדרה

נווה אורנים הוא מרכז גריאטרי, בית אבות בגדרה, אשר מציע סביבת מגורים נעימה, תומכת ומכילה ליקרים לכם מכול.
בנווה אורנים לא שוקטים על השמרים, ובכדי להבטיח שכל דיירי המרכז, הוותיקים והחדשים, יזכו לתנאי המגורים האיכותיים ביותר אותם הם יכולים לקבל, בוצע לאחרונה חידוש מלא למקום, במסגרתו גם הוקמו מחלקות חדשות.

הצוות המקצועי של המרכז כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אשר עושים לילות כימים, בכדי להנעים את הזמן לדיירים, לדאוג לכל צרכיהם הרפואיים, ולספק להם את כל השירותים להם הם זקוקים.
בנווה אורנים תוכלו להבטיח שהיקרים לכם נמצאים בידיים טובות, מקצועיות ואחריות, שכל הצרכים שלהם זוכים למענה מידי ואיכותי ושהם זוכים להזדקן בכבוד – בדיור כפי שמגיע להם.

וותק וניסיון

נווה אורנים – בית אבות בגדרה, הוקם בשנת 1978, ועם השנים, המקום רק ביסס את שמו הטוב ואת המוניטין אשר יצא לו עוד בתחילת דרכו. השילוב של הוותק והניסיון, לצד השמירה על העדכנות הטכנולוגית, מאפשר לכל משפחות הדיירים, להיות שקטים בידיעה שיקיריהם זוכים ליחס הטוב והאיכותי ביותר אותו הם יכולים לקבל – לתנאי מגורים בסטנדרטים גבוהים – המהווים בית חם לכל דבר ועניין, ולצוות מסור שהופך עם הזמן למשפחה השנייה שלהם.

צוות מקצועי

הצוות המקצועי של נווה אורנים כולל: רופאים מוסמכים, אחיות, תזונאיות, קלינאי תקשורת, עובדים סוציאליים מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים ועוד אנשי צוות רבים. כל אחד מחברי הצוות נבחר בקפידה, תוך דגש על מקצועיות ללא פשרות, על ניסיון ועל ערכיות. אנשי הצוות פועלים בשיתוף פעולה מלא אחד עם השני, במטרה  להיות ערים לשינויים שונים במצבם, ובכדי להעניק להם מעטפת שירותים שלמה ומושלמת, אשר תספק מענה על מלוא צרכיהם הפרטניים.

מענה על כל הדרישות והצרכים

לכל דייר בנווה אורנים יש את הדרישות הפרטניות והצרכים האישיים הייחודיים רק לו. הצוות המקצועי של נווה אורנים, מכיר את כל אותם צרכים ודרישות לפרטי פרטים, ופועל על מנת למלא אותם, בצורה האיכותית והמקיפה ביותר האפשרית. מעבר לצרכים בריאותיים, כל דייר הוא בן אדם עם אישיות משלו, רצונות והעדפות שונות אשר ייחודיות רק לו, כאשר צוות המקום עושה כל שביכולתו בכדי לוודא שרצונות אלו יקבלו את המענה המהיר הטוב ביותר.

אווירה נעימה ונופים קסומים

מרכז גריאטרי נווה אורנים שוכן בעיר גדרה ומשקיף ממקומו אל מרחבי טבע ירוקים. כך שדיירי המקום נהנים לא רק מאווירה נעימה ומיחס אדיב וחם, אלא גם מאוויר טוב וממרחבים פתוחים. כל הדיירים נהנים מהאפשרות לשבת בחוץ, עם המטפלים, עם דיירים אחרים או לבדם, ליהנות מהאוויר הנעים ולהביט אל הנוף המרהיב. השקט הזה, עושה ללא כל ספק טוב על הלב ועל הנשמה ותורם רבות לאיכות החיים של כל דיירי נווה אורנים.

המחלקות השונות

המרכז הגריאטרי נווה אורנים, מחולק למחלקות שונות, כאשר כל דייר משויך למחלקה אשר מותאמת למצבו הבריאותי והקוגניטיבי ולרמות התפקוד שלו. בכל מחלקה יש צוות מקצועי המתמחה באופן פרטני בטיפול בדיירים השוהים בה, ופועל במטרה לספק להם מענה על כל צרכיהם השונים. מחלקות המרכז הן:

  • מחלקת תשושים – מחלקה שעברה לאחרונה חידוש ומציעה לדייריה תנאי מחייה מפנקים, בסטנדרטים גבוהים במיוחד. כל החדרים במחלקה הינם מרווחים, מאובזרים ברמה גבוהה, ומיועדים עבור שני דיירים. המחלקה אשר נמצאת תחת פיקוח משרד הרווחה, מיועדת לדיירים מעל גיל 65. הדיירים במחלקה זוכים לסיוע פרטני בפעולות אותן הם מתקשים לבצע – השירותים אותם הם מקבלים מותאמים למצבם וליכולות שלהם. כמו כן, לוקחים חלק בפעילויות שונות, אשר מטרתן להנעים את זמנם, לשמר חזקות, ולחזק חולשות.

 

  • מחלקת תשושי נפש – מחלקה חדשה, אשר נמצאת תחת פיקוח משרד הבריאות. המחלקה מיועדת לדיירים אשר מתמודדים עם מחלות כמו אלצהיימר, דמנציה ודומיהן. דיירי המחלקה זוכים לעזרה בכל פעילויות היום יום אותן הם מתקשים לבצע. החדרים במחלקה הינם מרווחים, מיועדים ל-2 דיירים, ומאובזרים בקפידה, עם ציוד מתקדם, לנוחות מקסימאלית.

 

  • מחלקה סיעודית – המחלקה הסיעודית של נווה אורנים כוללת צוות אחיות מסמכות ומטפלים מקצועיים ומנוסים, אשר מעניקים לדיירים את הטיפול החם והאוהב לו הם זקוקים. הצוות לומד להכיר בצורה מקיפה כל דייר, את יכולותיו, מגבלותיו ואת מלוא צרכיו האישיים, ומקפיד למלא אותם באופן שוטף וברמה הגבוהה ביותר האפשרית. הדיירים זוכים לקבלת עזרה אישית צמודה של המטפלים המנוסים בביצוע כל הפעולות היומיומיות.

תזונה

התזונה היא בעלת חשיבות והשפעה על איכות החיים אצל אנשים בכל הגילאים, אך בגילאי הזקנה החשיבות שלה אפילו עולה. אנו בנווה אורנים, שמים דגש רב על הנושא של תזונת הדיירים.

הצוות שלנו כולל דיאטניות קליניות ותיקות ומנוסות, אשר אחראיות על הכנת תפריטי תזונה שבועיים אישיים, המותאמים לכל אחד מהדיירים – יש דיירים אשר לא יכולים לאכול מזונות מסוימים, יש כאלו שחשוב שיצרכו ערכים תזונתיים מסוימים, יש כאלו אשר יכולים לצרוך מזון רק במרקמים מסוימים – כאשר הדיאטניות מרכיבות את התפריטים בהתאם לכל הנתונים הללו.

כל הדיירים, בכל המחלקות, נהנים מ-5 ארוחות עשירות, מסודרות ומגוונות מדי יום. הארוחות כוללות את כל המרכיבים התזונתיים החשובים בגיל הזה. צוות המקום מקפיד להדריך את הדיירים באופן שוטף, לגבי תזונה נכונה, לאפשר למי שיכול אכילה עצמאית ולסייע למי שמתקשה עם הנושא.

פעילויות

שעות הפנאי בגילאי הזקנה הינן רבות, וצוות נווה אורנים מקפיד למלא את השעות האלו בתכנים המותאמים באופן אישי לדיירים. כך שבין הפעילויות המוצעות לדיירים: ריפוי בעיסוק, אשר מתבצע בהדרכת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ומטרת כל הפעילויות הן לשמר את המצב הקוגניטיבי של הדיירים אשר לוקחים חלק באותן הפעילויות. כל הדיירים הנזקקים לכך, זוכים לטיפול מותאם אישית המתבצע על ידי פיזיותרפיסט מוסמך ומקצועי.

המתחם טובל בנופים ירוקים, כך שרבים מהדיירים אוהבים לשבת ולטייל בחוץ, דבר המתאפשר להם על בסיס יומי.

יחס אישי

כל דייר בנווה אורנים הוא עולם ומלואו, וככזה, אנו מקפידים להעניק לו יחס אישי, תוך שימת דגש על מצבו הרפואי, הצרכים האינדיבידואליים שלו, וכמובן, האישיות שלו וההעדפות הפרטניות שלו.

הצוות שלנו הינו בעל היכרות אישית עמוקה עם כל אחד מהדיירים, כאשר עם הזמן, לומד הצוות לזהות את הצרכים המידיים של כל דייר, עוד לפני שהוא מבטא אותם. היחס האישי, מאפשר לדיירים שקט נפשי, בידיעה שיש מי שיקשיב, יבין אותם ויסייע להם בכל נושא.

מרכז גריאטרי שהוא בית

נווה אורנים מוגדר כמרכז גריאטרי וככזה הוא דואג לספק מענה על כל הצרכים הבריאותיים והרפואיים המיוחדים של כל אחד דייריו.

אך לצד הצרכים הבריאותיים, הדיירים הם קודם כל בני אדם, וככאלו הם זקוקים לבית חם, עוטף, נעים ואוהב, לשהות בו. מרכז גריאטרי שהוא בית זה הרבה יותר מרק סלוגן בעבורנו, זאת המהות של המקום,

כך שכל הדיירים שלנו זוכים להרגיש בבית – ולא בסתם בית, אלא בבית בטוח ונעים, בו מקפידים למלא אחר כל הצרכים של הדיירים, להיות קשובים להם, להבין אותם ולהיות זמינים בעבורם.

נשמח אם תגיעו לבקר
אנא צרו קשר לתיאום פגישה וסיור במקום:

לנוחיותכם, ניתן ליצור קשר טלפוני

טל: 08-8591056  |   08-8591056