נווה אורנים: בית אבות בגדרה

נווה אורנים: בית אבות בגדרה

נווה אורנים הוא מרכז גריאטרי, בית אבות בגדרה, אשר מציע סביבת מגורים נעימה, תומכת ומכילה ליקרים לכם מכל.

הצוות המקצועי של נווה אורנים כולל אנשי מקצוע מן השורה הראשונה. מן הצוות הרפואי, המשך בצוות הרב מקצועי וכלה בעובדי המשק, כולם פועלים יחד לטובת הדיירים: מנעימים את זמנם, דואגים לצרכיהם הרפואיים, מעניקים להם שירותים מגוונים ומספקים את כל השירותים הנדרשים להם.

בנווה אורנים, היקרים לכם נמצאים בידיים טובות, מקצועיות ואחראיות. אבא, אמא, סבא או סבתא זוכים להזדקן בכבוד – בדיוק כפי שמגיע להם.

ותק וניסיון

נווה אורנים, בית אבות בגדרה, הוקם בשנת 1978 ומאז המשיך לבסס את שמו הטוב ואת המוניטין אשר יצאו לו בתחילת דרכו. השילוב של ותק וניסיון, לצד שמירה על עדכנות טכנולוגית, מאפשר למשפחות הדיירים להיות שקטים בידיעה שיקיריהם זוכים ליחס הטוב והאיכותי ביותר אותו הם יכולים לקבל: תנאי מגורים בסטנדרטים גבוהים, המהווים בית חם לכל דבר ועניין, וצוות מסור שהופך עם הזמן למשפחה שנייה.

צוות מקצועי

הצוות המקצועי של נווה אורנים כולל רופאים מוסמכים, אחיות, תזונאיות, קלינאית תקשורת, עובדים סוציאליים, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים ועוד. כל אחד ואחת מחברי הצוות נבחרו בקפידה, תוך דגש על מקצועיות ללא פשרות, על ניסיון ועל ערכיות.

אנשי הצוות פועלים בשיתוף פעולה מלא אחד עם השני, במטרה  להיות ערים לשינויים במצב הדיירים ובכדי להעניק להם מעטפת שירותים שלמה ומושלמת, אשר תספק את מלוא צרכיהם הפרטניים.

מענה על כל הדרישות והצרכים

לכל דייר ודיירת בנווה אורנים יש דרישות פרטניות וצרכים אישיים ייחודיים. מעבר למאפיינים הבריאותיים, כל דייר ודיירת הם בני אדם עם אישיות אינדיבידואלית, רצונות והעדפות שונות. הצוות המקצועי של נווה אורנים מכיר את כל הצרכים והדרישות לפרטי פרטים, ופועל על מנת למלא אותם בצורה האיכותית והמקיפה ביותר האפשרית.

אווירה נעימה ונופים קסומים

מרכז גריאטרי נווה אורנים שוכן בעיר גדרה ומשקיף ממקומו אל מרחבי טבע ירוקים. כך, דיירי המקום נהנים הן מאווירה נעימה ומיחס אדיב וחם, והן מאוויר טוב וממרחבים פתוחים. כל הדיירים נהנים מאפשרות לשבת בחוץ, עם המטפלים, עם דיירים אחרים או לבדם, ליהנות מהאוויר הנעים ולהביט אל הנוף המרהיב.

השקט הזה, עושה ללא כל ספק טוב על הלב ועל הנשמה ותורם רבות לאיכות החיים של כל דיירי נווה אורנים.

המחלקות השונות

המרכז הגריאטרי נווה אורנים מחולק למחלקות שונות: תשושים, תשושי נפש וסיעודיות. כל דייר משויך למחלקה בהתאם למצבו הבריאותי והקוגניטיבי ולרמות התפקוד שלו. בכל מחלקה יש צוות מקצועי המתמחה באופן פרטני בטיפול בדיירים השוהים בה, ופועל במטרה לספק להם מענה על כל צרכיהם השונים.

מחלקות המרכז הן:

  • מחלקת תשושיםמחלקה המציעה תנאי מחיה מפנקים בסטנדרטים גבוהים במיוחד. כל החדרים במחלקה מרווחים, מאובזרים ברמה גבוהה, ומיועדים עבור שני דיירים. המחלקה נמצאת תחת פיקוח משרד הרווחה ומיועדת לדיירים מעל גיל 65. הדיירים במחלקה מקבלים סיוע פרטני בפעולות אותן הם מתקשים לבצע בעצמם, והשירותים שהם מקבלים מותאמים למצבם וליכולותיהם. כמו כן, הדיירים לוקחים חלק בפעילויות מגוונות שמטרתן להנעים את זמנם, לשמר חוזקות, ולחזק חולשות.
  • מחלקת תשושי נפשמחלקה בפיקוח משרד הבריאות, המיועדת לדיירים שמתמודדים עם מחלות כמו אלצהיימר, דמנציה ודומיהן. דיירי המחלקה מקבלים סיוע בכל הפעילויות היומיומיות אותן הם מתקשים לבצע. החדרים במחלקה מרווחים, מיועדים לשני דיירים, ומאובזרים בקפידה, עם ציוד מתקדם לנוחות מקסימלית.
  • מחלקה סיעודיתהמחלקה הסיעודית של נווה אורנים כוללת צוות אחיות מסמכות ומטפלים מקצועיים ומנוסים, העניקים לדיירים את הטיפול החם והאוהב לו הם זקוקים. הצוות לומד להכיר בצורה מקיפה כל דייר, את יכולותיו, מגבלותיו ואת מלוא צרכיו האישיים, ומקפיד למלא אותם באופן שוטף וברמה הגבוהה ביותר האפשרית. הדיירים מקבלים סיוע אישי צמוד המטפלים המנוסים בביצוע כל הפעולות היומיומיות.

תזונה

התזונה היא בעלת חשיבות והשפעה על איכות החיים אצל אנשים בכל הגילאים, ובפרט תזונה קלינית בגיל השלישי. אנו בנווה אורנים, שמים דגש רב על הנושא של תזונת הדיירים.

הצוות שלנו כולל דיאטניות קליניות ותיקות ומנוסות, אשר אחראיות על הכנת תפריטי תזונה שבועיים אישיים, המותאמים לכל אחד מהדיירים. יש דיירים אשר לא יכולים לאכול מזונות מסוימים, יש כאלו שחשוב שיצרכו ערכים תזונתיים מסוימים, יש כאלו אשר יכולים לצרוך מזון רק במרקמים מסוימים – כאשר הדיאטניות מרכיבות את התפריטים בהתאם לכל הנתונים הללו.

כל הדיירים בכל המחלקות, נהנים מ-5 ארוחות עשירות, מסודרות ומגוונות מדי יום. הארוחות כוללות את כל המרכיבים התזונתיים החשובים בגיל השלישי. צוות המקום מקפיד להדריך את הדיירים באופן שוטף, לגבי תזונה נכונה, לאפשר למי שיכול אכילה עצמאית ולסייע למי שמתקשה עם הנושא.

פעילויות

בגילאי הזקנה יש שעות הפנאי רבות, וצוות נווה אורנים מקפיד למלא אותן בתכנים המותאמים באופן אישי לדיירים. מטרת הפעילויות היא לשמר את המצב הקוגניטיבי של הדיירים המשתתפים, כמו למשל ריפוי בעיסוק בהדרכת אנשי מקצוע. כל הדיירים הנזקקים לכך, זוכים לטיפול מותאם אישית המתבצע על ידי פיזיותרפיסט מוסמך ומקצועי.

בנוסף, הואיל והמתחם טובל בנופים ירוקים, רבים מהדיירים אוהבים לשבת ולטייל בחוץ, דבר המתאפשר להם על בסיס יומי.

יחס אישי

כל דייר ודיירת בנווה אורנים הם עולם ומלואו. ככאלה, אנו מקפידים להעניק לכל אחד ואחת יחס אישי, תוך שימת דגש על המצב הרפואי, הצרכים האינדיבידואליים, וכמובן, האישיות וההעדפות הפרטניות.

לצוות שלנו היכרות אישית עמוקה עם כל אחד מהדיירים והדיירות. עם הזמן, הצוות אף לומד לזהות צרכים מיידיים של דיירים ודיירות, עוד לפני שהם מבטאים אותם. היחס האישי הזה מאפשר לדיירים ולדיירות שקט נפשי, בידיעה שיש מי שיקשיב, יבין ויסייע בכל נושא.

מרכז גריאטרי שהוא בית

נווה אורנים מוגדר כמרכז גריאטרי וככזה הוא דואג לספק מענה על כל הצרכים הבריאותיים והרפואיים המיוחדים של כל דייר ודיירת.

אך לצד הצרכים הבריאותיים, אנו מקפידים לזכור כי הדיירים הם בראש ובראשונה בני אדם. ככאלו הם זקוקים לבית חם, עוטף, נעים ואוהב, לשהות בו. "מרכז גריאטרי שהוא בית" זה הרבה יותר מרק סלוגן בעבורנו, זאת המהות של המקום.

נווה אורנים הוא לא עוד בית אבות בגדרה. הוא בית בטוח ונעים, בו מקפידים למלא אחר כל הצרכים של הדיירים, להיות קשובים להם, להבין אותם ולהיות זמינים בעבורם.

רוצה לתאם ביקור? נשמח לארח אותך!
לתיאום פגישה וסיור במקום:

    ניתן גם ליצור קשר טלפוני:

    טל: 08-8591056  |   08-8591056